Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

internet dünyasında çok önemli bir yere sahip olan sosyal medya için kanallarda yer alacağınız, hangi hareketleri izleyeceğiniz, gerçek hedef kitlenize nasıl ulaşacağınız konularında uzman ekibimiz sizi bekliyor.

RentACarV sosyal medyada rent a car firmalarına özel hazırladığı program çerçevesinde ilerlemeniz için sizleri bekliyor. Hazırlanacak içeriklerden özel tasarımlara, özel gün kutlamalarından indirim kampanyalarına kadar, belirli konseptler içerisinde planlı paylaşımlar yaparak hedeflerinize ulaşmanız için herşey burada.

Sosyal Medya Reklamları RentACarV profesyonel ekibiyle rent a car firmaları için gereken sosyal medya reklamlarını yönetiyor! En uygun mecra ve yöntem seçimi sayesinde başarı oranı yüksek reklamlar oluşturuyoruz. Başlıca Sosyal Medya Yönetimi Hizmetlerimiz Hedef Kitle Belirleme: Öncelikle araç kiralamak isteyen hedef kitleyi belirlememiz gerekiyor. Hedef kitlesini ülkesini, sezonunu, yaş aralığını belirlememiz gerekmektedir. Böylelikle sosyal medya paylaşımlarınızla hedef kitlemize yönelik daha başarılı sonuçlar elde edebiliriz. Aynı zamanda hedef kitlenize özel günlerinde hatırlayarak örneğin doğum gününe özel indirimler yaparak kazanabilirsiniz.

İçerik Yönetimi: Aktif bir sosyal medya yönetimiyle arama motorlarında üst sıralara çıkmak istiyorsanız rent a car firmanıza ait olan algınızı güçlendirmeniz gerekiyor demektir. Bunu en iyi şekilde nasıl başarabilirim diyorsanız içerik yönetiminden vazgeçmemelisiniz. İçerik yönetimi, sosyal medya yönetmenin en önemli gereksinimlerinden biridir. Sosyal medya paylaşımlarında kullanacağınızın dilin anlaşılır olmasına ve hedef kitlenize fayda sağlayan içerikler olmasına özen gösterin. Böylelikle hedef kitlenizle aranızdaki iletişimin güçlü kalmasını sağlayacaksınız. RentaCarV bu konuda güncel araç konularını takip edirecek sitenize benzersiz içerikler girer.

Müşteri Yönetimi: Müşteri ilişkileri yönetiminin dijital çağdaki ismi diyalog yönetimidir. Diyalog yönetiminin kullanılmasındaki amaç; hedef kitle ve marka arasında uzun süreli sadakat yaratmaktır. Bu yönetimi yaparken, sosyal medya takipçilerinizi kategorilendirmeli ve her kategorideki bireyin marka ile arasındaki ilişkiyi kavramalısınız. Böylelikle ne tür paylaşımlardan hoşlandıklarını kolayca anlayabilirsiniz

Rakip Analizi: Sosyal medya yönetiminde diğer bir önemli unsur rakiplerinizin ne tür paylaşım yaptıklarıdır. Bu paylaşımları incelerken nasıl bir dil kullandıklarına, hangi sosyal medya sayfalarını takip ettiklerine dikkat etmelisiniz.

Reklam Yönetimi: Zaman geçtikçe internet'den verilen reklamların sayıları artış göstermektedir. İnternet reklamlarını tercih eden markaların sayılarının artmasıyla da reklam yönetimi, sosyal medya yönetmenin kalbi olmuştur diyebiliriz. Markalar açısından maliyetli bir iş gibi görünse de geleneksel medya yöntemlerine göre oldukça düşük fiyattadır. Doğru bir biçimde yapılan reklam çalışmaları ile markanın ulaştığı hedef kitle çözümlenebilir ve ne kadar doğru bir yönde ilerlenildiği üzerinde düşünülebilir.

Analytics: Sosyal medyada yapılan paylaşımların analizleri de bir o kadar önemlidir. Bu analizler sayesinde oluşturulan strateji durumuna göre değiştirilebilir yada geliştirilebilir. Tüm Arama motoru reklamlarında istenen birçok bilgiyi sunuyor ancak Facebook ve Twitter veri konusunda pek çok yerde yetersiz kalabiliyor. Böyle bir durumda sosyal medya yönetimi yapan ajanslardan destek almak markaların yararına olacaktır.

0.00 TL