Seo Ekstra Paket

Yapılan analizlere göre Google'da bir kelimeyi ya da hizmeti arayan müşterilerin %80'i yalnızca ilk sayfadaki sitelere girmektedir. Yine araştırmalara göre %36 gibi bir tıklama oranını ilk sıradaki Web Sitesi almaktadır. RentACarV Seo Ekstra paket ile çalışmalara başlamadan önce anahtar kelime analizini yapıp çalışma sonucunda aylık ortalama ne kadar tıklama alacağınızı ve ortalama ne kadar kâr elde edeceğinizi öngörüp bu verilere göre SEO işlemlerini planlıyoruz.

RentACarV hazırlanan geniş altyapısı ile Temel 10 Seo unsurunu bünyesinde barındırmaktadır. Bunları başlıca sıralayacak olursak;
1-) Mobil Uyumluluk; RentACarV Google’un 18 Kasım 2014 tarihinden bu yana mobil kullanıcılar için “mobil dostu” site mantığı bu siteleri diğer sitelere göre daha çok gösterime başlamıştır. Mobil kullanıcıların artışına dikkat çeken ilerleyen zamanlarda yürürlüğe net olarak giren bir snippet ile mobil uyumlu sitelerin başına “Mobil uyumlu” etiketi yerleştirmiştir. RentACarV ile çalışan tüm siteler Google platformlarında "Mobil Uyumlu" olarak görünmektedir.
2-) Başlık ve Alt Başlık Optimizasyonu; RentACarV altyapısını kullanan siteler h1 ve h2 etiketlerini standartlara uygun olarak yayınlamaktadırlar. Böylelikle arama sonuçlarında başlıklar net biçimde çıkmaktadır.
3-) Site Hızı; RentACarV altyapı olarak minimal stil ve javascript dosyaları kullanır böylelikle maksimum 0,005 saniye de sistemi yükler böylelikle kullanıcıların tarayıcı ve internet kotalarında çok az kullanmaktadır.
4-) Seo dostu url; RentACarV arama dostu url ler kullanır böyleyece her sayfa ayrı olarak google tarafından indexlenir.
5-) Keywords; Her modül kendi içinde özel olarak keywords giriş bölümü bulundurur. Böyleye her hizmet / sayfaya ayrı olarak anahtar kelime ekleyebilir sadece o arama kelimesinde çıkması sağlanabilir.
6-) Description; Her modül için ayrı description (İçerik tanımı) yapılabilir. Seo testlerinde %3 kazandırır.
7-) Blog; Sitenizi güncel tutabilmek ve insanlara hizmetinizle ilgili içerikler ekleyip paylaşabilmenizi sağlar.
8-) Title; RentACarV ile sayfa adını farklı, sayfa başlığını ayrı olarak girebilirsiniz; Örneğin Araç adını "Renault Fluence" olarak girer ancak başlığı "Uygun kiralık renault fluence" olarak tanımlayabilirsiniz.
9-) Image Alt; RentACarV, Tüm resimleri google gorsel arama sonuçlarında da çıkabilmesi için resim taglarında otomatik sayfa / hizmet başlığı eklemektedir.
10-) Tema; Web site arayüzü Css / Xhtml ile yapılmıştır. W3 standartlarına uygun halde olan temalar kullanır veyahut hazırlanır.

Yetmedi mi ? Bunların haricinde Ekstra Seo özelliklerini sitenizi daha iyi duruma getirebilirsiniz. Bunlar neler;
1-) Tüm rehber sitelerine kayıt edebiliriz
2-) Pr değeri 5-10 arasında değişen 1000 e yakın sitede firmanızın ve sitenizin tanıtımı yapılması ve link dönüşlerinin yapılandırılması sağlanıcaktır.
3-) Alexa api kurulumu ile dünyanın en büyük rating score sitesi olan alexa rating için gerekli apilerin sistemlerinin kurulması ve gelen trafiğin takip edilmesi.
4-) 2000 adet Türkçe backlink sayfalarından backlink sağlanması ve raporlanması.
5-) Aylık 5000-1000 adet organik iplerle trafik yaratılması
6-) Haftalık Site haritası oluşturup arama motorlarına gönderilmesi
7-) Google Business sitesine kayıt olup kiralık araçların oraya eklenmesi.
8-) 100 adet sosyal backlink eklenmesi;
9-) Ayrıca günlük 2 adet organik seo içerikli blog girişleri.

10-) Schema.Org kodları ile daha stabil arama sonuçlarında başarılı olur.

0.00 TL