Rent A Car - Araç Kiralama Paketi

Rent A Car - Araç Kiralama Web Sitesi Paketi (Rent a Car Web Sitesi + Rent a Car Yazılımı). RentacarV, rent a car ofislerinde uzun mesailer harcanarak, rent a car (oto kiralama) firmalarının ihtiyaçlarına odaklanarak sadece rezervasyon sistemi değil aynı zamanda Yakıt,Sigorta Ceza gibi giderlerin takip edildiği, ayrıca araç ruhsat bilgileri ve araç sahibi bilgilerinin ve hesaplarının takip edilebildiği kompakt bir bulut yazılımdır.

999.00 TL

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi internet dünyasında çok önemli bir yere sahip olan sosyal medya için kanallarda yer alacağınız, hangi hareketleri izleyeceğiniz, gerçek hedef kitlenize nasıl ulaşacağınız konularında uzman ekibimiz sizi bekliyor.

0.00 TL

Google Adwords Yönetimi

Günümüzde insanlar daha çok müşteri kitlesine ulaşmak için Google Arama motorunun reklamlarını kullanmaktadırlar. Yalnız bu yöntem için ayrılan bütçeler bir çok insan tarafından yanlış bilinmektedir. Yani tıklama başına maliyet tamamen anahtar kelime aramalarına göre değişmektedir.

0.00 TL

İnternet Reklamları

Araç filonuzun kiralanma oranlarını yükseltmek için internet üzerinde yayın yapan diğer portal ve web sitelerini kullanabilir ve geri dönüşüm raporları ile birlikte kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. RentACarV sizin için hitleri yüksek olan web sitelerini belirler ve detaylı raporlar sunar.

0.00 TL

Facebook Reklamları

Tüm reklamcılık teknikleri içinde tabiki Facebook reklamcılığının yeri bambaşkadır. Bunun sebebi ise insanların neredeyse zamanının çoğunu facebook üzerinde harcamasıdır. Ayrıca etiketleme tekniği ile verilen bir reklamın diğer kullanıcıya aktarması çok kolaydır. Facebook reklam modeli Google Adwords gibi tıklama ve görüntüleme başına geliyor. Facebook'ta reklam vermeden önce hedef kitlenin yaş aralığını, bulunduğu şehri ve hangi zaman aralığında online olduğunu bile karar verebilirsiniz böylelikle bütçenizin her kuruşu size mutlaka satış olarak geri dönecektir.

0.00 TL

Youtube Reklamları

YouTube mantık olarak sadece müzik videolarının yayınlandığı basit bir video paylaşım sitesi değildir. Günümüzde çok popüler olan ve İnternet reklamcılığında eşsiz fırsatlar sunan bir 1-2 saatlik belgesel ve türevlerinin yayınlandığı platformdur. Böylelikle youtube üzerinden vereceğiniz reklamları insanlar izlediği video süresi boyunca görebilirler. Böylelikle insanların daha çok hafızasında kalmasını sağlar.

0.00 TL

İnstagram Reklamları

Son zamanlarda tekrar gündemde olan ve büyük, küçük bir çok firma tarafından aktif kullanılan Instagram üzerinden verilen reklamlar oldukça talep görüyor. Türkiye’de Instagram kullanımının oldukça yüksek olması ve kullanıcıların özellikle yaz aylarında Instagram’da fazlasıyla vakit geçirmesi, firmaları Instagram’da daha etkili ve başarılı reklamlar vermeye yönlendirmektedir.

0.00 TL

Fotoğraf ve Video

İnsanlar web sitenizi ziyaret ettiğinde standart internet üzerinden bulununan araç resimleri ile değil de tabiki kiralayacakları arabanın orjinal resmini isterler. Birçok firma buna sıcak bakmasada müşteriler tarafından firma seçiminde çok önemli bir unsurdur. Yapılan araştırmalar insanların kiralayacakları arabayı önceden görmeleri daha sonra süprizlerle karşılaşmamak için daha mantıklı gelmektedir.

0.00 TL

Seo Ekstra Paket

Yapılan analizlere göre Google'da bir kelimeyi ya da hizmeti arayan müşterilerin %80'i yalnızca ilk sayfadaki sitelere girmektedir. Yine araştırmalara göre %36 gibi bir tıklama oranını ilk sıradaki Web Sitesi almaktadır. RentACarV Seo Ekstra paket ile çalışmalara başlamadan önce anahtar kelime analizini yapıp çalışma sonucunda aylık ortalama ne kadar tıklama alacağınızı ve ortalama ne kadar kâr elde edeceğinizi öngörüp bu verilere göre SEO işlemlerini planlıyoruz.

0.00 TL