Sayfa Yönetimi

RentacarV,  Sayfa Yönetim Modülünde her sayfa için ayrı title ( başlık) ve isim oluşturabilir, sınırsız resim yükleyebilir ve her sayfa için ayrı ayrı keywords ve description oluşturabilirsiniz. Böyleyece Arama sonuçlarında daha yukarlarda çıkmanızı ve sayfa içeriğini arama motorlarına net bir şekilde anlatmanızı sağlar. 

Statik Sayfalar; Her web sitesinde bulunması gereken hakkımızda, iletişim, Kişisel verilerin korunması vs. standart sayfaları düzenlemenizi sağlar.

Eticaret Sayfalar; Kanunlar çerçevesinde her sitede olması gereken Üyelik sözleşmesi, Mesafeli satış sözleşmesi vs. sayfaları düzenlemenizi sağlar.

Dinamik Sayfalar; Sitenize yeni eklemek istediğiniz ekstra bir sayfayı dinamik sayfalar bolumunden ekleyebilir, aktif - pasif hale getirebilir resim vs. yükleyip yayınlamanızı sağlar;

Hizmetler; Araç kiralama haricinde sunduğunuz hizmetleri bu bölümden ekleyebilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular; Bu bölümde müşterilerinizin merak ettiği tüm soru ve cevapları yazabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz ve her müşterinize ayrı ayrı anlatmak zorunda kalmazsınız.

Anasayfa kutuları; Bir çok temada anasayfada kurumsal olarak belirmek istediğiniz kısa yazılar olabilir. Bu bölümde anasayfa kutularını tema ikonları ile birlikte duzenleyip silebilirsiniz.