Raporlar

RentacarV,  Raporlar modülünde bir rent a car firmasının ihtiyacı olabilecek tüm raporları detaylı ve tarih filtreli olarak alabilmenizi sağlar. Araç raporları, finans - kasa raporları ve rezervasyon raporları olarak 3 ana başlık altında toplanmıştır ve her başlığın altında detaylı bir şekilde rapor alabilmenizi sağlayan alt bölümler bulunmaktadır.

RentacarV,  Araç raporları bölümündeki alabileceğiniz raporlar;

Fiyat Raporu; Araçların sezondaki tüm fiyatlarını görebilirsiniz. İsterseniz araç seçimi filtresi sayesinde tek bir aracın sezon fiyatlarını görebileceğiniz gibi, tüm araçların sezon fiyatlarını da görebilmenizi sağlar.

Servis & Bakım; Araçların yıl boyunca ne kadar servise gittiği ne kadar bakım yapıldığı km bazında ve ödeme bazında takip etmenizi sağlayan rapor bölümüdür. Servisdeki araçlarınızı ne zaman çıkacağını gibi bilgileri görerek ileri tarihli rezervasyonlarınızı daha sağlıklı yapabilmenizi sağlar.

Ceza ; Araçların yıl boyunca almış olduğu cezaları, ödeme günlerini takip etmenizi sağlar.

Sigorta & Kasko; Araçların trafik sigortası ve kasko başlangıç ve bitiş km ve vize tarihlerine göre takip etmenizi sağlar.

Gelir & Gider; Araçların yıl boyunca ne kadar kazandırdığını ayrıca ne kadar gideri olduğunu görebilmenizi sağlar. Araç filtresi sayesinde tek bir araç yada tüm araçlara bakabilirsiniz.

Ziyaretçi ; İnternet üzerinden gelen müşterilerin hangi araca daha çok baktığına gore sistem otomatik kaydeder. Hangi araç daha çok hit alıyorsa onu anasayfada daha çok gösterip daha çok müşteri kazanabilirsiniz. Ayrıca buna göre sosyal medyada reklam verirken en çok ziyaretçi alan aracı paylaşabilirsiniz.

RentacarV,  Rezervasyon raporları bölümündeki alabileceğiniz raporlar;

Duruma Göre; Rezervasyonlarınızı, onay duruma göre rapor alabileceğiniz bölümdür. Bu bölümde tarih filtreleme sayesinde iki tarih arası, aylık ve günlük raporlar alınabilir. Filtreden araç seçimi yapılırsa sadece bir aracın rezervasyonları görüntülenebilir. Durum filtresi kullanıldığında onaylı / onaysız olarak da raporlar alınabilir.

Müşteriye Göre; Rezervasyonlarınızı, müşteriye göre rapor alabileceğiniz bölümdür. Bu bölümde tarih filtreleme sayesinde iki tarih arası, aylık ve günlük raporlar alınabilir. Filtreden araç seçimi yapılırsa sadece bir aracın rezervasyonları görüntülenebilir. Müşteri filtresi kullanıldığında müşteriye göre de raporlar alınabilir.

Araca Göre; Rezervasyonlarınızı, araca göre rapor alabileceğiniz bölümdür. Bu bölümde tüm araçların toplamda kaç rezervasyonu olduğunu görüntüleyebilirsiniz.

RentacarV,  Finans raporları bölümündeki alabileceğiniz raporlar;

Kasa Raporu; Bu bölümde işlenilen gelir gider hareketlerine göre kasa özetinizin gösterildiği rapordur. Toplam gelir, toplam gider ve eksi / artı olarak kasa sonucunuzu gorebilirsiniz.

Gelir Raporu; Bu bölümde gelirlerinize göre rapor alabileceğiniz bölümdür. Bu bölümde tarih filtreleme sayesinde iki tarih arası, aylık ve günlük raporlar alınabilir. 

Gider Raporu; Bu bölümde giderlerinize göre rapor alabileceğiniz bölümdür. Bu bölümde tarih filtreleme sayesinde iki tarih arası, aylık ve günlük raporlar alınabilir. Servis & Bakım giderleri, Sigorta & Kasko giderleri, Yakıt ve ceza giderlerinizin toplamını görebilirsiniz.

Hareket Raporu; Bu bölümde finans yönetimi bölümünde giriş yaptığınız tüm hareketlerin raporunu alabileceğiniz bölümdür. Bu bölümde tarih filtreleme sayesinde iki tarih arası, aylık ve günlük raporlar alınabilir. Finans bölümünüzdeki tüm hareketlerin gelir gider toplamlarını görebilirsiniz.