Müşteri Yönetimi

RentacarV,  Müşteri Yönetimi bölümünde genel olarak müşterilerinizin ad soyad telefon adres ve email bilgilerini kayıt edebilirsiniz. RentacarV,  altyapısı her rezervasyon yapıldığında email adresine göre müşteri var ise otomatik ona rezervasyon yapar yoksa yeni müşteri kaydını otomatik olarak oluşturmaktadır.

RentacarV,  Müşteri Yönetimi modülünde müşterilerinizin resimlerini ekleyebilirsiniz. Böylece daha sonra telefonla aradıklarında müşterinizi daha rahat tanıyabilirsiniz.

RentacarV,  Müşteri Yönetimi modülünde müşterilerinizin yaptığı rezervasyonları görebilirsiniz böylece müşterilerinize göre indirimler yapabilirsiniz.

RentacarV,  Destek kısmını kullanarak müşterilerinizin destek taleplerini cevaplayabilirsiniz. Ayrıca destek bölümü bir data tuttuğu için yıl sonunda çıkan tüm sorunları tek bir raporda takip edebilirsiniz.

RentacarV,  Ayarlar bölümünde müşterilerinizin bilgilerini telefonunu ve eposta adresini güncelleyebilirsiniz.

RentacarV,  Görüşler bölümünde müşterilerinizden gelen görüşleri onaylayıp sitenizde yayınlayabilirsiniz.

RentacarV,  Teklifler bölümünde talep dahilinde müşterilerinize birden fazla araç seçeneği sunup eposta olarak gönderebilirsiniz. Bir teklif oluştururken birden fazla tarih aralığı seçip, o anda kirada olan aracı kira dönüşü farklı bir müşteriye sunmuş olursunuz. Böylece araç çoğu zaman firma garajında yatmaz ve sürekli kira halinde olur.