Genel Özellikler

RentacarV, rent a car ofislerinde uzun mesailer harcanarak, rent a car (oto kiralama) firmalarının ihtiyaçlarına odaklanarak sadece rezervasyon sistemi değil aynı zamanda Yakıt,Sigorta Ceza gibi giderlerin takip edildiği, ayrıca araç ruhsat bilgileri ve araç sahibi bilgilerinin ve hesaplarının takip edilebildiği kompakt bir bulut yazılımdır.

RentacarV, mobil uyumludur tüm tablet,masaüstü,laptop,cep telefonu ekran boyutlarında otomatik olarak küçültürek her platformda rahatça kullanabilmenizi sağlar. Rent a car firmaları için ofis de durmaya ihtiyaç duymadan her yerden rezervasyonlarını, araçlarını ve fiyatlarını güncelleyebilmenizi sağlar. Responsive altyapısı sayesinde ekstra bir mobil uygulamaya ihtiyaç duymadan müşterileriniz rahatlıkla rezervasyon yapabilir.

RentacarV,  Tüm modülleri %100 seo uyumlu olarak hazırlanmıştır. Her sayfaya özel keywords ve description girişleri sayesinde, arama motorlarında daha rahat üst sıralara çıkmanızı sağlar. Ayrıca özel geliştirilmiş h1 ve h2 tagları sayesinde tüm resimler, detay yazılar günlük olarak indexlenir.

RentacarV, Temel olarak 4 dil üzerine hazırlanmıştır. Türkçe, İngilizce, Almanca ve Rusça olarak kullanabilirsiniz. Sadece front side değil aynı zamanda yönetim panelini de 4 dilde kullanabilirsiniz. Böyleye yabancı personelleriniz bile sistemi çok daha rahat kullanır. Talep dahilinde sisteme ekstra dil entegre edilebilmektedir.

RentacarV,  Uygunluk takvimi sayesinde araçlarınızın aylık ve haftalık boş / dolu oranlarını görebilirsiniz.

RentacarV,  Gelişmiş araç yönetimi sayesinde araçlarınızla ilgili tüm detayları girebilirsiniz. Rezervasyon da sunacağınız ekstraları ekstralar modulunden araç başına günlük,haftalık, adet yada kişi başı olarak ekleyebilirsiniz. 

RentacarV, Sezon yönetimi modülü sayesinde farklı sezonlara ait farklı fiyatlar girebilmenizi sağlar. Böylece 1 yıl sonrasına yapacağınız rezervasyonların bile fiyatlarını şimdiden belirleyebilirsiniz.

RentacarV,  Saat farkı ayarları sayesinde alış saati ile teslim saati arasındaki farkı ücretlendirebilirsiniz.

RentacarV,  Teklif modülü sayesinde müşterilerinize tek teklifde bir den fazla araç seçeneği gönderebilirsiniz.

RentacarV, Gruplandırma filtresi sayesinde aynı türden tek araç ekleyip birden fazla plaka ve araç takibi yapabilirsiniz.

RentacarV,  Araçlarınızla ilgili tüm giderlerin (Bakım,Masraf,Ceza) takip edebilirsiniz.

RentacarV, Kullanıcı yönetimi sayesinde personellerinize farklı modül erişimi ve farklı yetkiler verebilirsiniz.

RentacarV, Kasa Yönetimi sayesinde firmanızın günlük gelir gider işlemlerini takip edebilir raporlar alabilirsiniz.

RentacarV, Raporlar modülü sayesinde Araç raporları, Rezervasyon raporları, Finans raporlarını detaylı ve vereceğiniz tarih aralıklarına göre alabilirsiniz.

RentacarV, Müşteri modulü sayesinde müşterilerinizin detaylı bilgilerini girebilir, kampanyalar oluşturabilir, ozel günlerde email atabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinizin toplam rezervasyonlarını gorebilir, en çok rezervasyon yaptıkları tarihlere göre yeni teklifler gönderebilirsiniz.

RentacarV, Blog modülü ile sürekli olarak güncel içerik girebilir, firmanızla ilgili yada araba dünyası ile ilgili haberler paylaşabilirsiniz.