Finans Yönetimi

RentacarV,  sadece araçlarınızı yayınlacağınız bir web sitesi değil aynı zamanda finans yönetimi yapabilmenizi sağlayan paket bir programdır. Tüm Sigorta & kasko, cezalar, bakım & servis, yakıt, temizlik giderlerinizi girebilmenizi ve aynı zamanda rezervasyonlardan elde edilen gelirlerinizi sisteme girebilmenizi sağlar. Böylelikle Ofisde durmaya gerek kalmadan cep telefonunuzla yada tabletinizle bile ofis dışında olduğunuzda bile firmanızın finans durumunu yönetebilirsiniz.

RentacarV,  Banka hesabı tanımları bölümünde banka bilgilerinizi girebilir ve müşterilerinizin direk web sitenizden görmesini sağlayabilirsiniz. Ofis dışında olsanız bile IBAN numarası aramaya gerek kalmadan direk sistemden görüntüleyebilir ve müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.

RentacarV,  Gider tanımları bölümünde tüm giderlerinizin tanımlarını yapabilir ve her giderinizle ilgili yıllık, aylık ve günlük raporlar alabilirsiniz.

RentacarV,  Kasa hareketleri bölümünde tüm gelir ve gider hareketlerinizi girebilir ve bunu heryerden kontrol edebilirsiniz.