Araç Yönetimi

RentacarV, Araç Yönetimi modülünde kiralık aracınız ile ilgili tüm bilgileri girebilirsiniz. Plaka, renk, yıl, yakıt türü, vites, hava yastığı, klima gibi aracınızı tanıtan tüm detayları girebilmeniz için kolaylık sağlar ve böylece müşterilerinize tüm araç detaylarını gösterebilirsiniz. 

RentacarV, Ayrıca her araç için keywords ve description tanımları oluşturup arama motorlarında ayrı ayrı görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Araç için grup ve sınıf tanımı yaparak daha detaylı sunum yapabilirsiniz.

RentacarV, Kiralık araçlarınız için sınırsız resim ekleyebilirsiniz böylelikle müşterilerinize daha net görüntüler sunabilirsiniz. Ayrıca resimleri cep telefonunuzdan bile yükleyebilirsiniz.

RentacarV, Sezon tarihlerine göre fiyatlandırma yapabilir, sezon tanımlarını çoğaltabilir, müşterilerinizin fiyat karşılaştırmalarında daha net sonuçlar sunabilir ve net karar vermelerini sağlayabilirsiniz.

RentacarV, Ücreti ve ücretsiz ekstralar ekleyebilir bunların rezervasyonlara eklenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca araç seçimine göre birinde ücretli olan bir ekstrayı diğerinde ücretsiz olarak sağlayabilirsiniz.

RentacarV, Araç Yönetimine girdiğinizde seçtiğiniz araçla ilgili yapılan tüm rezervasyonları görebilirsiniz.

RentacarV, Araçlarınızla ilgili servis & bakım tarihlerini girebilir hatırlatıcıya ekleyebilir ve zamanı geldiğinde hatırlamanızı sağlayabilirsiniz.

RentacarV, Aracınızın ruhsat bilgilerinin tamamını girebilir gerektiğinde evrak arama derdinden kurtulmuş olursunuz.

RentacarV, Aracınız ile ilgili yakıt, bakım, ceza gibi giderleri girerek sene sonunda tüm giderleri tek ekranda gorebilirsiniz. Ayrıca raporlama menüsünden de rapor alabilirsiniz.

RentacarV, Araç düzenlerken diğer tüm dillerde nasıl goruneceğini, dil içeriklerini ve özel dil başlıkları oluşturabilirsiniz.