Genel Özellikler

RentacarV, rent a car ofislerinde uzun mesailer harcanarak, rent a car (oto kiralama) firmalarının ihtiyaçlarına odaklanarak sadece rezervasyon sistemi değil aynı zamanda Yakıt,Sigorta Ceza gibi giderlerin takip edildiği, ayrıca araç ruhsat bilgileri ve araç sahibi bilgilerinin ve hesaplarının takip edilebildiği kompakt bir bulut yazılımdır.

Araç Yönetimi

RentacarV, Araç Yönetimi modülünde kiralık aracınız ile ilgili tüm bilgileri girebilirsiniz. Plaka, renk, yıl, yakıt türü, vites, hava yastığı, klima gibi aracınızı tanıtan tüm detayları girebilmeniz için kolaylık sağlar ve böylece müşterilerinize tüm araç detaylarını gösterebilirsiniz.

Müşteri Yönetimi

RentacarV, Müşteri Yönetimi bölümünde genel olarak müşterilerinizin ad soyad telefon adres ve email bilgilerini kayıt edebilirsiniz. RentacarV, altyapısı her rezervasyon yapıldığında email adresine göre müşteri var ise otomatik ona rezervasyon yapar yoksa yeni müşteri kaydını otomatik olarak oluşturmaktadır.

Sayfa Yönetimi

RentacarV, Sayfa Yönetim Modülünde her sayfa için ayrı title ( başlık) ve isim oluşturabilir, sınırsız resim yükleyebilir ve her sayfa için ayrı ayrı keywords ve description oluşturabilirsiniz. Böyleyece Arama sonuçlarında daha yukarlarda çıkmanızı ve sayfa içeriğini arama motorlarına net bir şekilde anlatmanızı sağlar.

Raporlar

RentacarV, Raporlar modülünde bir rent a car firmasının ihtiyacı olabilecek tüm raporları detaylı ve tarih filtreli olarak alabilmenizi sağlar. Araç raporları, finans - kasa raporları ve rezervasyon raporları olarak 3 ana başlık altında toplanmıştır ve her başlığın altında detaylı bir şekilde rapor alabilmenizi sağlayan alt bölümler bulunmaktadır.

Finans Yönetimi

RentacarV, sadece araçlarınızı yayınlacağınız bir web sitesi değil aynı zamanda finans yönetimi yapabilmenizi sağlayan paket bir programdır. Tüm Sigorta & kasko, cezalar, bakım & servis, yakıt, temizlik giderlerinizi girebilmenizi ve aynı zamanda rezervasyonlardan elde edilen gelirlerinizi sisteme girebilmenizi sağlar. Böylelikle Ofisde durmaya gerek kalmadan cep telefonunuzla yada tabletinizle bile ofis dışında olduğunuzda bile firmanızın finans durumunu yönetebilirsiniz.

Blog Yönetimi

RentacarV, RentacarV, Blog yönetim modülünde Google gibi arama motorlarının sitenizi sürekli güncel olduğunu görmesi için firmanızla ilgili yada araba dünyası ile ilgili haberler girebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak girilen blog içeriklerinin 4 farklı dilde çevirisini yapabilir ayrı başlıklar ve keywords,description lar sayesinde farklı dillerde de aramalarda çıkmasını sağlayabilirsiniz. RentacarV, altyapısı kiril vb alfabelerin karakterlerinin tamamını destekleyecek şekilde kodlanmıştır.

Web & Ayarlar

Web & AyarlarRentacarV, Web & Ayarlar bölümünde sisteminizde yer alan firma bilgileri, telefon numaraları , eposta bilgileri, sosyal medya hesaplarının adreslerinin tanımlarının yapıldığı bölümdür. Ayrıca bu bölümde Google Analytics kodlarını ekleyebilir ve Analytics hesabı üzerinden tüm raporları alabilirsiniz. Ve dahası sitenizin hangi dilde ve para biriminde çalışacağını ayarlayabilirsiniz. Yani sadece Dolar bazında kullanmak isterseniz bu bölümde dolar seçtiğiniz de sisteminiz sadece dolar para biriminde çalışacaktır.