Hakkımızda

Rent a CarV Nedir?

RentacarV, rent a car ofislerinde uzun mesailer harcanarak, rent a car (oto kiralama) firmalarının ihtiyaçlarına odaklanarak sadece rezservasyon sistemi değil aynı zamanda Yakıt,Sigorta Ceza gibi giderlerin takip edildiği, ayrıca araç ruhsat bilgileri ve araç sahibi bilgilerinin ve hesaplarının takip edilebildiği kompakt bir bulut yazılımdır.

RentacarV, Tek bir ofis yada bilgisayara bağımlı kalmadan rent a car firması sahiplerinin istedikleri her yerden ve her platformdan (Bilgisayar, Mobil, Tablet) rahatça yönetibileceği bir yazılımdır.

RentacarV, Aynı anda hem front-side (müşteri tarafı) hemde admin-side (Sistem Yönetim paneli) 4 dilde kullanılabilir şekilde dizayn edilmiştir.

RentacarV, Dönemsel fiyat hesaplamalarında (Düşük Sezon,Yüksek Sezon) rezervasyon tarihlerine gore otomatik hesaplayıp müşteriye doğru fiyat vererek rezervasyon işlemlerinde kolaylık sağlar.

RentacarV, Saat farkı hesaplarında belirtilen ek ücreti rezervasyona ekler ve sorunları ortadan kaldırmış olur.

RentacarV, Sistemde gördüğünüz herşeye yönetim panelinden müdahale edebilmenizi sağlar.

RentacarV, %100 Seo uyumlu ve tüm Google testlerinde başarılı sonuçlar elde ederek arama sonuçlarında daha çok görünmenizi sağlar.

RentacarV, Herhangi bir mobil uygulamaya gerek kalmadan tüm cihazlarda en iyi gorüntüde çalışır.

RentacarV, Schema.Org altyapısı sayesinde Google Business ve Google Addwordsda düşük bütçe ile yüksek müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlar.

RentacarV, Tüm Sosyal medya hesaplarınızı tek bir çatı altında yönetebilmenizi sağlar.

RentacarV, Yönetim paneli cep telefonunuzdan kolayca organize edebilmek için tasarlanmıştır.

RentacarV, ile oluşturulan tüm formlar ve gönderilen tüm emailler %100 inbox ( Gelen kutusuna düşmektedir.)

RentacarV, yeni nesil trafik optimizasyonu sayesinde geri dönüş yapan müşteriyi otomatik olarak tanır, ve daha çok trafik sağlamak için özel altyapısını kullanır.

RentacarV, Ücretli ve ücretsiz ekstraları (KGS, Bebek koltuğu) kolay bir şekilde yönetebilmenizi ve rezervasyonlara eklenebilmesini sağlar.

RentacarV, Sadece iki aşamada müşterilerin rezervasyon yapmalarını sağlar ve zamandan tasarruf eder.

RentacarV, Google Analytics api leri kullanarak hangi ziyaretçinin nereden geldiğini ve bilgilerini direk gorebilmenizi sağlar.

RentacarV, Kendini otomatik olarak tüm rehber sitelerine ekler.